Praca i relaks

Centralne położenie naszego ośrodka w kraju ok. 100 km od dwóch największych miast Warszawy i Łodzi, w atrakcyjnym turystycznie regionie Spalskiego Parku Krajobrazowego, w małej miejscowości z dala od wielkomiejskiego gwaru oraz doskonała baza rekreacyjna i szkoleniowa czynią zeń idealne miejsce na konferencje, warsztaty artystyczne, sesje naukowe, kursy, eventy biznesowe, spotkania integracyjne i kościelne.

Zapraszamy uczelnie, szkoły, organizacje pozarządowe, firmy, kościoły i osoby indywidualne. Oferujemy kompleksową obsługę.

Nasi goście mogą wypocząć w kawiarni, skorzystać bezpłatnie z sauny, siłowni, rowerów i innego sprzętu sportowego, bilarda, kortów tenisowych, boisk koszykarskich i piłkarskich. Z przyjemnością wskażemy lokalne atrakcje turystyczne warte poznania w chwilach wolnych od zajęć i pracy.

Dostępne dla gości są: Budynek Konferencyjny z dwiema klimatyzowanymi salami konferencyjnymi (dla 100 oraz 200 osób), Mała sala konferencyjna (dla 40 osób) w budynku hotelowym, sala spotkań w willi Urbanówce  (dla 40 osób).

Chcesz się z nami skontaktować?
Daniel Wawrzyniak, tel. 602 702 429, daniel.wawrzyniak@proem.pl