Niezapomniane wrażenia i przyjaźnie

Latem i zimą w naszym ośrodku organizujemy chrześcijańskie obozy i zimowiska z atrakcyjnym programem sportowym, rekreacyjnym i edukacyjnym. Obozy znane są z bezpiecznych warunków wypoczynku i zabawy, innowacyjnych form przekazu treści religijnych oraz wyjątkowej atmosfery i przyjaznych relacji między uczestnikami i opiekunami.

 

Obozy 2024

Obozy Junior Multisport, Junior Fishart, Junior English, Junior Mikser to specjalistyczne i chętnie wybierane przez dzieci i rodziców obozy na których podczas każdego turnusu wypoczywa i bawi się 200 dzieci z całego kraju. W każdym, dzięki współpracy z kościołami z zagranicy, uczestniczą wolontariusze z USA, którzy bawią się z dziećmi, uczą angielskiego, prowadzą kluby zainteresowań i w zależności od profilu – warsztaty muzyki, śpiewu, medialne, fotograficzne, plastyczne, taneczne.

Dużym zainteresowaniem młodzieży cieszą się  międzynarodowe obozy sportowe Interkosz, artystyczne Fishart i rekreacyjne Intermikser.

Wszystkie obozy mają nowoczesną formułę,  co roku inną tematykę, zawsze świetną oprawę medialną, muzyczną i artystyczną.  Opiekę nad dziećmi i młodzieżą sprawuje młoda i kompetentna kadra, nauczyciele oraz osoby posiadające ukończony kurs wychowawcy wypoczynku.

Planując program obozów mamy na uwadze oczekiwania rodziców, zapewniamy zabawę i wypoczynek dostosowane do potrzeb dzieci i młodzieży, stawiamy na relacje, aktywność, wiedzę i umiejętności. Obozy spełniają wymogi programowe, sanitarne i bezpieczeństwa stawiane organizatorom wypoczynku i są zgłaszane  w Kuratorium Oświaty.

Chcesz się z nami skontaktować?
tel. 44 710 11 40