Forward English&Art.!   zimowisko z angielskim i warsztatami artystycznymi w Zakościelu

6 – 12. 02. 2022

Miejsce: Chrześcijańskie Centrum Proem Zakościele 80, 97-215 Inowłódz

Zimowisko w lesie, nad rzeką, na równinie?! Tak!!!  Będzie pomysłowo, blisko natury, po angielsku, do przodu ale nie pod górkę! 

Zimowisko dla dzieci z udziałem wolontariuszy z USA. Program łączy aktywny, zimowy wypoczynek i zabawę z nauką angielskiego oraz rozwijaniem talentów i zainteresowań na warsztach artystycznych. Uczestnicy na każdym poziomie umiejętności, maksymalnie wykorzystają dostępny czas, poszerzając zdobytą już wiedzę lub eksperymentując z zupełnie nową dziedziną. Podczas zimowiska dla dzieci, organizujemy dla młodzieży szkolenie do wolontariatu Superheros. Zajęcia językowe prowadzą native speakers, warsztaty artystyczne i szkolenie wolontariuszy nauczyciele z proem, a zajęcia w rancho instruktor jazdy konnej. Dzięki atmosferze przygody i przyjaźni nauka kojarzy się pozytywnie, wiedza łatwo jest przyswajana a wszyscy świetnie się bawią. Serdecznie zapraszamy!

 

English&Art zimowisko z językiem angielskim i warsztatami artystycznymi dla dzieci 7-13 lat

Cena – 1190 zł

 

W programie:

-Zabawy na śniegu, jazda na saneczkach i łyżwach, ognisko, wycieczka

-Zajęcia językowe i nauka w formie zabawy, konwersacje, interaktywne zajęcia z wykorzystaniem multimediów i gier edukacyjnych

-Kluby artystyczne z tańca, plastyki i śpiewu

-Warsztaty medialne, filmowe, fotograficzne, graficzne

-Zajęcia na rancho: poznanie zwierząt, przejażdżki bryczką, rodeo, ognisko

– Szkolenie Superheros i przygotowanie do wolontariatu

-Historie biblijne, konkursy, piosenki

-Poranne i wieczorne spotkania tematyczne

-Zabawy i gry w kawiarence, zajęcia sportowe w sali gimnastycznej i na pływalni

Dla zainteresowanych nauka jazdy konnej – możliwość wykupienia jazd dla dzieci w dniu rejestracji (30 zł za pół godziny)

Opłata obejmuje zamieszkanie w 2 i 4 osobowych pokojach z łazienką, 4 posiłki dziennie, ubezpieczenie, opiekę wychowawczą i medyczną 

Rejestracja on-line

 

Superheros zimowisko ze szkoleniem do wolontariatu dla młodzieży powyżej 14 lat

Cena – 690 zł

To połączenie wypoczynku z nauką, szkolenie i przygotowanie młodzieży do wolontariatu i pracy na letnich obozach Proem. Częścią programu jest aktywny udział w organizacji zajęć dla dzieci z zimowiska oraz nauka poprzez obserwację. Dla uczestników szkolenia oprócz obowiązkowych zajęć, wykładów, warsztatów przewidziane są atrakcje i czas na rozrywkę, aktywny, zimowy wypoczynek, sanki, łyżwy, ognisko, film, kawiarnia.

Dla zainteresowanych nauką jazdy konnej – możliwość wykupienia jazd w dniu rejestracji (30 zł za pół godziny)

Opłata obejmuje zamieszkanie w 2 i 4 osobowych pokojach z łazienką, 4 posiłki dziennie, szkolenie, ubezpieczenie, opiekę wychowawczą i medyczną.

Rejestracja on-line