Reconnect English&Art   Rewelacja! Zimowisko z angielskim i warsztatami artystycznymi

12 – 18. 02. 2023

Miejsce: Chrześcijańskie Centrum Proem Zakościele 80, 97-215 Inowłódz

Wakacje minęły, super było być razem!  Zima tuż, tuż… Reconnect, sprawdź rewelacyjną ofertę na ferie, odnów relacje z lata, zrelaksuj się conniecznie!

Zimowisko dla dzieci z udziałem gości z USA. Angielski non stop! Program łączy aktywny, zimowy wypoczynek i zabawę z nauką angielskiego oraz rozwijaniem talentów i zainteresowań w klubach zainteresowań i na warsztatach artystycznych. Uczestnicy na każdym poziomie umiejętności, maksymalnie wykorzystają czas, poszerzając zdobytą już wiedzę lub eksperymentując z zupełnie nową dziedziną. Podczas zimowiska dla dzieci, organizujemy szkolenie młodzieży do wolontariatu Superheros. Zajęcia językowe będą prowadzone przez native speakers, warsztaty artystyczne i szkolenie wolontariuszy przeprowadzą nauczyciele z proem, a zajęcia w rancho – instruktor jazdy konnej. Dzięki atmosferze przygody i przyjaźni nauka kojarzy się pozytywnie, wiedza łatwo jest przyswajana a wszyscy świetnie się bawią. Serdecznie zapraszamy!

  1. English&Art zimowisko z językiem angielskim i warsztatami artystycznymi
    dla dzieci 7-13 lat – 1390 zł
  1. Superheros zimowisko ze szkoleniem do wolontariatu
    dla młodzieży
     od 14 lat –  790 zł

W programie:

-Zabawy na śniegu, jazda na saneczkach i łyżwach, ognisko, wycieczka

-Zajęcia językowe z native speakers i nauka podczas zabaw, konwersacji i interaktywnych zajęć z wykorzystaniem multimediów i gier edukacyjnych

-Kluby artystyczne: taniec, śpiew, drama, ciasteczkowy, modowy

-Warsztaty: medialny, filmowy, plastyczny, fotograficzny, graficzny

-Zajęcia na rancho: poznanie zwierząt, przejażdżki bryczką, rodeo, ognisko

-Szkolenie Superheros i przygotowanie do wolontariatu

-Historie biblijne, konkursy, piosenki

-Poranne i wieczorne spotkania tematyczne

(Na warsztaty mile widziane aparaty fotograficzne lub smartfony z działającą funkcją robienia zdjęć).

-Zabawy i gry w kawiarni, zajęcia sportowe w sali gimnastycznej i na pływalni

Dla zainteresowanych nauka jazdy konnej – możliwość wykupienia jazd dla dzieci w dniu rejestracji (40 zł za pół godziny)

Opłata (obejmuje zamieszkanie w 2 i 4 osobowych pokojach z łazienką, 4 posiłki dziennie, ubezpieczenie, opiekę wychowawczą i medyczną) 

 Zgłoszenie i rejestracja online na www.proem.pl

 

Superheros zimowisko ze szkoleniem dla młodzieży powyżej 14 lat 

Wypoczynek i nauka, zabawa i przygotowanie do wolontariatu oraz pracy na letnich obozach Proem. Częścią programu jest aktywny udział w organizacji zajęć dla dzieci podczas zimowiska oraz nauka poprzez obserwację. Dla uczestników szkolenia oprócz obowiązkowych zajęć, wykładów, warsztatów przewidziane są atrakcje i czas na rozrywkę, aktywny, zimowy wypoczynek, sanki, łyżwy, ognisko, film, kawiarnia.
Dla zainteresowanych nauką jazdy konnej – możliwość wykupienia jazd w dniu rejestracji (40 zł za pół godziny)
Zimowisko spełnia wymogi programowe, sanitarne i bezpieczeństwa stawiane organizatorom wypoczynku dla dzieci i młodzieży i jest zgłoszone w Kuratorium Oświaty. Ośrodek posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

Organizator spełnia wytyczne GIS i MZ dotyczące bezpieczeństwa epidemicznego, posiada regulaminy, instrukcje i procedury postępowania w przypadku stwierdzenia zachorowania na Covid 19.

Dzieci są ubezpieczone od następstw nieszczęśliwych wypadków NW.

Mieszkają w ładnych, murowanych campingach położonych w pięknym sosnowym lesie, w 2 i 4 osobowych pokojach z łazienką: prysznic, toaleta i umywalka. Są pod opieką wychowawców, którzy mają wymagane kwalifikacje oraz asystentów wychowawcy i pielęgniarki. Otrzymują 4 smaczne posiłki dziennie.

WAŻNE! Jeśli dziecko z powodu alergii jest a diecie, przyjmuje leki lub wymaga szczególnej troski i dodatkowej opieki albo ma orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny 44 710 11 40 lub mailowy edyta.wawrzyniak@proem.pl

Planując program obozu dla Państwa dzieci zapewniamy bezpieczne warunki wypoczynku i zabawy, stawiamy na relacje, zdrowie, aktywność, wiedzę i umiejętności.

Regulamin określający zasady postępowania uczestników zimowiska:

– przestrzegamy wymogów sanitarnych zw. z bezpieczeństwem epidemicznym – przychodzimy punktualnie na zajęcia, a podczas gier i spotkań nie korzystamy z telefonu komórkowego

– ubieramy się skromnie i stosownie do sytuacji i miejsca

– jesteśmy uprzejmi wobec innych, nie przeklinamy, nie plotkujemy i nie stosujemy przemocy

– nie używamy narkotyków, nikotyny, alkoholu ani dopalaczy

– respektujemy prywatność, nie wchodzimy do pokojów osób płci przeciwnej

– korzystamy z zip lane i ze ścianki do wspinaczki tylko za pisemną zgodą rodzica/opiekuna z instruktorem i asekuracją

– jazda konna za pisemną zgodą rodzica/opiekuna, a zajęcia na rancho w obecności instruktora

– w ciągu dnia nie opuszczamy ośrodka bez zgody wychowawcy i pozwolenia kierownika, po 20.00 nie wychodzimy poza ośrodek w ogóle

– nie śmiecimy i nie niszczymy sprzętu

Na program tygodniowego obozu składają się różnorodne formy rekreacji, sportu, zabawy i zajęcia edukacyjne: biblijne, angielski, warsztaty artystyczne, zajęcia dyskusyjne, modlitwa, kluby zainteresowań prowadzone w atrakcyjny i nowoczesny sposób.

 

KONTAKT: 44 710 11 40

ADRES: Zakościele 80, 97-215 Inowłódz

INFO: www.proem.pl  facebook.com/proemzako

E-mail: recepcja@proemzako.pl

Rejestracja

Warunkiem przyjęcia na obóz jest rejestracja oraz wpłata wniesiona na konto Fundacji Proem Zako