Aktywnie i wesoło, jak na wakacjach

Nauczycieli i dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka w Zakościelu. To doskonałe miejsce do integracji, aktywnego wypoczynku, zabawy i nauki. Tutaj dzieci się nie nudzą i czują się jak na wakacjach! A my pracujemy z pasją i z uśmiechem na twarzy.

Przekonajcie się sami tutaj!

Oferujemy program dostosowany do potrzeb szkoły, różnorodne moduły edukacyjne, sport, zajęcia integracyjne w plenerze, historia, folklor, muzyka, zabawa i lokalne atrakcje turystyczne:

– zajęcia integracyjne, gry i zabawy na terenie ośrodka lub w plenerze

– gry  sportowe, koszykówka, siatkówka, piłka nożna, mini golf, baseball, tenis, football amerykański, zipline, ścianka wspinaczkowa, fitness

– wycieczki historyczne, krajoznawcze, przyrodnicze, autokarowe, piesze, rowerami w wybrane przez szkołę miejsca

– warsztaty artystyczne, filmowe, fotograficzne, graficzne, plastyczne, historyczne, manualne

– zabawa i rozrywka, koncert, film, just dance, zumba, spotkanie z ciekawymi ludźmi, folklor i dawne zwyczaje

W koszt pobytu wliczony jest nocleg, 4 smaczne posiłki  dziennie, 1 moduł (1 h) zajęć rekreacyjno – edukacyjnych oraz korzystanie ze sprzętu nie wymagającego nadzoru pracowników ośrodka: bilard, piłkarzyki, mini golf, hamaki, corn hole, kijki do nordic walking, carpetball, linowy tor przeszkód, boiska, ogniska, plac zabaw dla małych dzieci.

W kwestii programu pobytu szkół dostosujemy się do potrzeb, wskażemy trasy wycieczkowe, atrakcje turystyczne i miejsca warte zobaczenia, oraz zadbamy o bezpieczeństwo i miłą atmosferę podczas pobytu u nas.

Rezerwacja pobytu: recepcja@proemzako.pl

Info o kosztach: tel. 888 434 423, 602 702 429